Recom Power R-78W3.3-0.5
0.5A DC/DC-Converter 'INNOLINE' W SIP3 reg; V. In: 6.5-32; V. Out: 3.3; mA. Out: 500
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Recom Power R-78W3.3-0.5.
JRH Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
ODG (Origin Data Global)
RS (Formerly Allied Electronics)
Recom Power
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.11%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
0.5A DC/DC-Converter 'INNOLINE' SMD OF reg; V. In: 5-36; V. Out: 3.3; mA. Out: 500
Texas InstrumentsPT5049N
0.5 A Switching Regulator 950 Khz Switching Freq-max SMA3
Recom PowerRP-243.3S/X2
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP7 5.2kV unreg; V. In: 24; V. Out: 3.3; mA. Out: 303
Texas InstrumentsPT78ST133V
1.5 A SWITCHING REGULATOR 700 kHz SWITCHING FREQ-MAX SMA3
Texas InstrumentsPT78ST133H
Recom PowerRAC04-3.3SC/230
4W AC/DC-Converter 'POWERLINE' 3.75kV reg; V. In: 80-264; V. Out: 3.3; mA. Out: 1200
Descriptions
Descriptions de Recom Power R-78W3.3-0.5 fournies par ses distributeurs.
RECOM DC-DC SWITCHING REGULATOR, 6.5 TO 32V DC INPUT, 3.3V DC OUTPUT, 6 TO 500MA
DC converter, 6.5-32 VDC, 1.65 W, 1 output, 3.3 VDC, 96 % efficiency, R-78W3.3-0.5
Dc-Dc Converter, 3.3V, 0.5A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:400Mw; Output Current Max:500Ma; Product Range:R-78W Series; Dc/Dc Converter Mounting:Through Hole; Input Voltage Dc Min:4.75V Rohs Compliant: Yes |Recom Power R-78W3.3-0.5