Recom Power R-78K3.3-1.0
Switching Regulator, 1A, 400kHz Switching Freq-Max, Hybrid, PSIP3
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Recom Power R-78K3.3-1.0.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
Tendance sur 3 mois:
+20.50%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
Descriptions
Descriptions de Recom Power R-78K3.3-1.0 fournies par ses distributeurs.
DC-DC CONVERTER, 1 OUTPUT, 4.5-36VIN, 3.3V/1A OUTPUT, SIP3, R-78K-1.0 SERIES
R-78K-1.0 Series Single Output 3.3 V 1 A Non Isolated DC/DC Converter - SIP-3
RECOM R-78K3.3-1.0 DC/DC converter 3.3 V 1 A 3.3 W Content
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 1A 3.3W 3-Pin SIP Module Tube
Non-Isolated DC/DC Converters 4.5-36Vin 3.3Vout 1A
1A DC/DC-CONVERTER 'INNOLINE' SI
DC/DC Conv SIP3 4,5-36V 3,3V 1A
Dc-Dc Converter, 3.3V, 1A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:3.3W; Output Current Max:1A; Product Range:R-78K-1.0 Series; Dc/Dc Converter Mounting:Sip; Input Voltage Dc Min:4.5V Rohs Compliant: Yes |Recom Power R-78K3.3-1.0