Recom Power R-78HE5.0-0.3
Switching Regulator, 0.3A, 135kHz Switching Freq-Max, Hybrid, PSIP3
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Recom Power R-78HE5.0-0.3.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-7.24%
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2019-10-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Recom Power R-78HE5.0-0.3 fournies par ses distributeurs.
DC converter, 6.5-72 VDC, 1.5 W, 1 output, 5 VDC, 83 % efficiency, R-78HE5.0-0.3
Non-Isolated DC/DC Converters 0.3A DC/DC-Converter INNOLINE' SIP3 reg