RCD RSF1B-911-JTW
Through Hole Resistor Axial 910 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
TLC ElectronicsRSF1B-911-JTW2 1101
21h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour RCD RSF1B-911-JTW.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 19 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-08-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de RCD RSF1B-911-JTW fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 910ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount