RCD RMF2-681-JTW
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 680ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
BiscoRMF2-681-JTW8 000
12h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour RCD RMF2-681-JTW.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 19 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-08-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de RCD RMF2-681-JTW fournies par ses distributeurs.
RMF2 680 OHM 5% T&R PB FREE