RCD RMF2-332-GTW
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 3300ohm, 350V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
TLC ElectronicsRMF2-332-GTW1 6731
18h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour RCD RMF2-332-GTW.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 19 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de RCD RMF2-332-GTW fournies par ses distributeurs.