RCD 640-5000-FBW
Fixed Resistor, Wire Wound, 250W, 500ohm, 2300V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Bisco640-5000-FBW4
13h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour RCD 640-5000-FBW.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 3 ans
Datasheet1 pageIl y a 19 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2006-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de RCD 640-5000-FBW fournies par ses distributeurs.