Raltron Electronics CO6100-40.000
CO6 Series 40 MHz 5 V ±100 ppm 0°C TO +70°C Thru-Hole HCMOS Clock Oscillator
NRND
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 21 ans
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Raltron Electronics CO6100-40.000 fournies par ses distributeurs.
HCMOS Output Clock Oscillator, 40MHz Nom