Ralec RTT051653FTP
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 165kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ralec RTT051653FTP.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-03-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Ralec RTT051653FTP fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 165000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
165000¦¸ ¡À1% 1/8W 0805