Piher PT6KV-473A2020
Trimmer, Carbon, 0.1W, 47000ohm, 100V, 20% +/-Tol, 300ppm/Cel, 1 Turn(s)
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Piher PT6KV-473A2020.
Master Electronics
Datasheet7 pagesIl y a 1 an
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.51%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2005-01-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityCB10LV473M
Res Carbon Film Trimmer 47K Ohm 20% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9.8 X 11 X 6mm) Pin Thru-Hole
Trimmer, Carbon, 0.1W, 50000ohm, 100V, 20% +/-Tol, 300ppm/Cel, 1 Turn(s)
Potentiometer, Carbon, 0.05W, 50000ohm, 20V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
Trimmer Potentiometers 50Kohms 10mm Rnd Side adj
Trimmer Potentiometer Carbon 10mm Slotted Hole PT 10 LV 50 K
Res Carbon Film Trimmer 50K Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9 X 6.35mm) Pin Thru-Hole Bag
Descriptions
Descriptions de Piher PT6KV-473A2020 fournies par ses distributeurs.
Trimmer Potentiometers 47Kohms 6mm Rnd Top adj
TRIMMER 47K OHM 0.1W PC PIN TOP
47K¦¸ ¡À20% 100mW ¡À300ppm/¡æ 6.3mm*6mm*4mm