Piher PT10LH01-202A2020
Trimmer Resistors - Through Hole 2Kohms 10mm Rnd Side adj
Prix et stock
Pièces détachées
Trimmer Potentiometers 2Kohms 10mm Rnd Side adj
10 Mm Carbon Potentiometer |Amphenol Piher Sensors And Controls PT10MV10-202A2020
Trimmer Potentiometers 2Kohms 10mm Rnd Top adj
Potentiometer, Carbon, 0.08W, 2000ohm, 150V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
Potentiometer, Carbon, 0.05W, 2000ohm, 20V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
TT ElectronicsP160KNPD-2QC25B2K
Potentiometer, Conductive Plastic, 0.2W, 2000ohm, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
Descriptions
Descriptions de Piher PT10LH01-202A2020 fournies par ses distributeurs.
Trimpots - Single Turn 2Kohms 10mm Rnd Side adj
RES POT 2KOhm 20% 3/20W 10mm Thru-Hole
TRIMMER 2K OHM 0.15W PC PIN SIDE