Panduit RGRB19CN
Panduit RGRB19CN Grounding Busbar Kit for Cage Nut Rail Fasteners, Tin-Plated, 19"
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit RGRB19CN.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 19 ans
Farnell
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-25.00%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2025-11-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Panduit RGRB19CN fournies par ses distributeurs.
BUS BAR, INCLUDES MOUNTING HARDWARE, OVERALL WIDTH 1IN, RGR SERIES
Racks & Rack Cabinet Accessories GRNDing Busbar Kits, 19 L
Panduit Sales Corp Busbar Kit20 HoleCage NutEa
GROUNDING BUSBAR KIT,19" W/ CAGE NUTS,ROHS COMPLIANT
Equipment Rail Cage Nut grounding Busbar Kit
StructuredGround RGRB19CN Grd Strip Kit
Grounding Busbar Kits 19 483mm Lgth
Panduit 19"" RACK MOUNTABLE BUSBAR
Panduit RGRB19CN Grounding busbar; 19" (483mm) length; tin-plated; twenty holes arranged for flexibility in mounting with twenty #12-24 x 1/2" hex head screws installed; mounting hole sets have 5/8" (15.9mm) spacing; provided with two cage nut bonding studs and four #12-2 Grounding Busbar Kits, 19" (483mm) Lgth,