Panduit PV14-6FNB-3K
Fork Terminal, #6 Stud Size, 14 AWG, 600 V, Vinyl Insulated, Blue, Crimp Termination Only, 3000 PK
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit PV14-6FNB-3K.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 9 ans
Farnell
Master Electronics
Sager Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
InsulKrimp Spade Tongue Terminal for 14 to 16 AWG Wire, Stud Size 8 (M4)
PanduitPV14-6FN-M
Fork Terminal vinyl insulated funnel entry 16- 14 AWG 6 stud size narrow tongue bulk package.
TE Connectivity2-34167-1
Fork Terminal, #10 Stud Size, 14 AWG, 600 V, Vinyl Insulated, Blue
FORK TERMINAL, VINYL INSULATED, 16 - 14 AWG, #8 STUD SIZE, FUNNEL ENTRY
Terminal, Fork Tongue, #6, Blu, 14Awg Rohs Compliant: Yes |Molex 19144-0015
TE Connectivity2-321233-1
Fork Terminal, #8 Stud Size, 14 AWG, 300 V, Nylon Insulated, Blue
Descriptions
Descriptions de Panduit PV14-6FNB-3K fournies par ses distributeurs.