Panduit PUR6004BU-UY
Unshielded Twisted Pair Cable 8Conductors 23AWG 6.6mm Blue 305m Tape and Reel
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit PUR6004BU-UY.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 8 ans
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-03-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 months ago)
LTB Date2026-01-27
Pièces détachées
TE Connectivity219560-6
Unshielded Twisted Pair Cable Polyethylene 8Conductors 23AWG 6.35mm Blue 304.8m Box
TE Connectivity / Raychem22759/32-22-6
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 22AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
TE Connectivity / RaychemFLTWC0311-22-6
TE Connectivity / Raychem55A0111-24-6
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 24AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
Alpha Wire3048-6
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 28AWG, 300V, Flexible Cord And Fixture Wire
CommScope57826-6
Wire And Cable, 8 Conductor(s), 24AWG, Communication Cable
Descriptions
Descriptions de Panduit PUR6004BU-UY fournies par ses distributeurs.
Multi-Conductor Cables Copper Cable, Enhanced Cat 6, 4-Pair, 23
Copper Cable, Enhanced Cat 6, 4-Pair, 23 |Panduit PUR6004BU-UY
COPPER CABLE ENHANCED CAT 6 4-PAIR 23 AWG UTP CMR BLUE
ENH CAT6 RISER CMR 4PAIR UTP COP CABLE COP
The fir tree push mount assembly with PRT cable tie is black and requires a panel hole diameter of 0.25 to 0.28 (6.3 to 7.1 mm). It is made of heat-stabilized nylon 6.6 which increases mechanical strength heat and wear resistance and stiffness. It co