Panduit PNF18-6R-3K
Ring Terminal nylon insulated funnel entry metal sleeve 22 18 AWG 6 stud size.
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit PNF18-6R-3K.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-46.48%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMX
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2002-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity640903-1
Quick Disconnect Terminal 18-22AWG F 23.36mm 7.62mm Tin Automotive Loose
TE Connectivity36154
Ring Terminal, #10 Stud Size, 16 AWG, 300 V, Nylon Insulated, Red
Ring Tongue Terminal 16-22AWG 20.24mm 7.14mm Tin Automotive Loose
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #22 - 18; 1/4" Stud; Red; Vinyl - Funnel Entry; 1000 ct.
PIDG Ring Tongue Terminal 22AWGCopper Red/Green Stripe 23.01mm Tin Loose
Avikrimp Ring Tongue Terminal for 18 to 22 AWG Wire, Stud Size 3/8" (M9), Length 32.00mm
Descriptions
Descriptions de Panduit PNF18-6R-3K fournies par ses distributeurs.