Panduit PNF10-8R-D
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #12 - 10; #8 Stud; Yellow; Nylon - Funnel Entry; 500 ct.
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit PNF10-8R-D.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 0 an
Master Electronics
DigiKey
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-68.89%
Pièces détachées
TE Connectivity34853
Ring Tongue Terminal 10-12AWG 27.89mm 9.52mm Tin Automotive Loose
PanduitPN10-14R-D
Panduit PN10-14R-D Ring Terminal, Nylon Insulated, 600V, 12-10AWG, 1/4 Stud, Yellow, 500Pcs
TE Connectivity52941
Spring Spade Terminal 10-12AWG Phosphor Bronze Yellow 24.36mm Tin Loose
Ring Tongue Terminal 10-12 AWG 27.89mm 9.52mm Tin Tape and Reel
PanduitPN10-8R-D
Ring Tongue Terminal 10-12AWG Copper Yellow 26.9mm Tin Box
PanduitPV10-6R-D
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #12 - 10; #6 Stud; Yellow; Vinyl - Funnel Entry; 500 ct.
Descriptions
Descriptions de Panduit PNF10-8R-D fournies par ses distributeurs.
Ring Terminal 12 10 AWG 8 stud size funnel entry nylon insulated bulk package.