Panduit MT350-C316
Marker Tag, 316 Ss, 1 Hole, 3.50" (89Mm) Rohs Compliant: Yes |Panduit MT350-C316
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit MT350-C316.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
Datasheet8 pagesIl y a 7 ans
Master Electronics
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Marker Plate, 316 Stainless Steel, 3/4 in H x 3 1/2 in W, Silver, Rectangle, 100 PK
Marker plate four holes 316 Stainless Steel 1.72 x .75.
Weidmuller1774500000
Cable and Conductor Marker 48mm x 11mm Stainless Steel Silver
Weidmuller1774510000
Stainless steel cable maker, inscribable, (W x H) 60 x 11 mm, silver, 1774510000
Cable and Conductor Marker 108mm x 11mm Stainless Steel Silver
Descriptions
Descriptions de Panduit MT350-C316 fournies par ses distributeurs.
Cable Accessories Marker Tag Stainless Steel Natural
Panduit Sales Corp TagSs 31635inX75in1-HolePk100
Embossing Tag,316 SS,26 Chr,Naturl,PK100
WIRE MARKR CBL TIE 19.1MMX88.9MM
MARKER TAG, 316SS, 89X19MM, PK100; Label Type:Tag; Label Size:19 x 89mm; Material:316 Stainless Steel; Colour:Natural; Legend:23 Characters Per Line, 3 Lines of Text Max; Pack Quantity:100; External Length / Height:89mm; Material Thickness:0.25mm; Width, External:19mm; Pack Size:100
Marker Tag, 316 Stainless Steel, Rectangular, 1 Hole, 3.50 Inch (89.0mm) Length x 0.75 Inch (19.0mm) Width x 0.010 (0.25mm) Thickness. Provides permanent identification of pipes, conduit, valves, cables and equipment in harsh environments. Designed for use with Panduit Pan-Steel Stainless Steel Cable Ties for fast installation at lowest installed cost. All marker plates/tags can be embossed or laser etched with Panduit Factory Custom Marking Service. Designated plates feature easy feed design with a raised slot to simplify cable tie installation and improve productivity.