Panduit MC25X62IG2
Wire Ducting & Raceways Slotted Metric Duct PVC, 25x62mmx2M
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit MC25X62IG2.
JRH Electronics
Datasheet1 pageIl y a 18 ans
Newark
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Pièces détachées
PanduitMC25X50IG2
Wire Ducting & Raceways Slotted Metric Duct PVC,25x50mmx2M
PanduitMC25X75IG2
Wire Ducting & Raceways Slotted Metric Duct PVC,25x75mmx2M
PanduitMC25X37IG2
Wire Ducting & Raceways Slotted Metric Duct PVC,25x37mmx2M
Phoenix Contact3240191
Wire Ducting & Raceways CD 25X60 2 meters long, gray
Phoenix Contact3240280
Wire Ducting & Raceways CD 30X60 2 meters long, gray
HellermannTyton181-12005
Slotted Wall Wiring Duct, 1" x 2", Non-Adhesive, PVC, Gray, 120 Ft/Carton
Descriptions
Descriptions de Panduit MC25X62IG2 fournies par ses distributeurs.
Wiring Ducts Slotted Rectangular with Cover Screw Polyvinyl Chloride Gray
Slotted Metric Dct, PVC, 25mm x 62mm x 2M, Lght Gry, MC25X62IG2, PK 10
Panduct type MC metric narrow slot wiring duct 25mm W x 62mm H x 2M length PVC international gray.