Panduit MACC62-A-C
Cable Accessories Metal Adhesive Backed Cord Clip Steel Zinc
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit MACC62-A-C.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
Master Electronics
Farnell
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.50%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Pièces détachées
Cable Clip, Steel, 0.62 in Bundle Dia., Silver, 1-3/16 in L, 100 PK
PanduitMCMS30-P-C
METAL CLIP-ON CABLE TIE MOUNT, 0.55"H X 0.56"W, ZINC-PLATED STEEL, NATURAL
PanduitMCMS12-P-C
Cable Tie Mount, Edge, Natural, Steel, 22.4 mm, 14.2 mm
Descriptions
Descriptions de Panduit MACC62-A-C fournies par ses distributeurs.
Cord Clip. Metal with Rubber Adhesive. 0.62 Inch (15.8 mm) Bundle Diameter. Can be opened and closed without damaging clip in order to remove or add cables quickly and easily. For indoor use only. Material is Zinc Plated Steel.
Cable Fastener; Accessory Type:Metal Adh; Cable Fastener; Accessory Type:Metal Adhesive Cord Clip; Clip Style:Self Adhesive; External Length:30mm; Height:19.05mm; External Width:19.7mm; Internal Diameter:15.7mm; Clip Material:Steel; For Use With:Cable Bundles; Material:Steel