Panduit LWC38-A-D14
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Gray Adhesive 9.6mm
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit LWC38-A-D14.
Electro Sonic
Datasheet1 pageIl y a 25 ans
Sager Electronics
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+30.97%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Pièces détachées
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Gray Adhesive 9.5mm
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Gray Adhesive 6.4mm
Winged 0.380" (9.65mm) Cable Clip Wire Saddle on Base Gray Arrowhead
Descriptions
Descriptions de Panduit LWC38-A-D14 fournies par ses distributeurs.
Panduit LWC38-A-D14 Latching Wire Clip, Nylon 6.6, Rubber Adh, .38" Dia, Gray, 500Pcs
Adhesive backed latching wire clip .38 (9.7mm) bundle gray bulk package.
Latching Wire Clip. Adhesive. 0.38 Inch (9.7 mm) Bundle Diameter. Gray. Routes and secures cords and cables. Convenient releasable latch. Available in six sizes with releasable latch. Rubber-based adhesive provides a strong and reliable bond. Large mounting base for high bond strength.