Panduit HSTTV25-48-Q
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 6.4 ID Before Shrink, 2: 1 Shrink Ratio, BLACK
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit HSTTV25-48-Q.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
Electro Sonic
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Tendance sur 3 mois:
+12.50%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginKorea Republic of
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Panduit HSTT25-48-Q Heat Shrink Tubing, Thin Wall, .25" Dia x 4’ L, Blk, 25Pcs
Alpha WireF2211/4 BK103
Fit Shrink Tubing Black 25X4 Feet Irradiated Polyolefin 1/4" Diameter 2 to 1 Shrink Ratio
TE Connectivity / RaychemATUM-8/2-0-STK
Dual Wall Heat Shrink Tubing - Flexible Type 8MM / 2MM 4' LNTHS 4' LNTHS
TE Connectivity829131P021
Heat Shrink Tubing ST Irradiated Modified Polyolefin Black Dual Bag/Box
Panduit HSTT19-48-Q Heat Shrink Tubing, Thin Wall, 0.187" Dia x 4’ L, Blk, 25Pcs
TE Connectivity / RaychemSCL-1/4-0-STK
Heat Shrink Tubing ST Irradiated Modified Polyolefin Black Dual Box
Descriptions
Descriptions de Panduit HSTTV25-48-Q fournies par ses distributeurs.
Heat Shrink Tubing ST Cross Linked Polyolefin Black Thin
Heat-Shrink Tubing, 2:1, 6.4Mm, Black; Shrink Ratio:2:1; I.d. Supplied - Imperial:0.25"; I.d. Supplied - Metric:6.4Mm; Shrink Tubing/Boot Colour:Black; Length - Imperial:4Ft; Length - Metric:1.22M; I.d. Recovered Max - Metric:3.2Mmrohs Compliant: Yes |Panduit HSTTV25-48-Q