Panduit HSTTRA12-48-Q
Tubing Heat-Shrink; 2.5: 1; Black; 4 ft. long; Expanded: 0.12 in.
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit HSTTRA12-48-Q.
Master Electronics
Datasheet1 pageIl y a 17 ans
Sager Electronics
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-96.87%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginKorea Republic of
Pièces détachées
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 3.2 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, BLACK
TUBING, HEAT SHRINK, FLAME RETARDANT, BLK POLYOLEFIN, 48" L, 2:1 SHRINK RATIO
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 19.1 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, BLACK
Alpha WireF3211/8 BK103
Heat-Shrink Tubing Cross-Linked Polyolefin, 1.01 ... 3.04mm, Black, 1.22m
TE Connectivity / RaychemATUM-4/1-0-STK
Adhesive Lined Heat Shrink Tubing, Dual Medium Wall, 4:1, 0.157 , 4 mm, Black, 3.9 ft, 1.2 m
Descriptions
Descriptions de Panduit HSTTRA12-48-Q fournies par ses distributeurs.
Heat Shrink Thin Semi-Rigid, Adhesive .1 Rohs Compliant: Yes |Panduit HSTTRA12-48-Q
Cable Accessories Dual Wall Adhesive Lined Semi-Rigid Heat Shrink Polyolefin Black
Heat Shrink Tubing & Sleeves H/S THIN SEMI RIGID ADH .12 BLK
Semi-Rigid adhesive lined heat shrink .12 (3.2mm) diameter adhesive lined black cross-linked polyolefin 25 pc. package quantity.