Panduit HSTT19-48-Q10
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 4.8 ID Before Shrink, 2: 1 Shrink Ratio, WHITE
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit HSTT19-48-Q10.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
JRH Electronics
Farnell
Sager Electronics
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+29.80%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginKorea Republic of
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity / RaychemRNF-100-3/16-WH-STK
Heat Shrink Tubing ST Irradiated Modified Polyolefin White Single Stick
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 3.2 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, WHITE
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 1.2 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, WHITE
TE Connectivity / RaychemRNF-100-1-WH-STK
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin White 0.6 KV Stick
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 2.4 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, WHITE
Descriptions
Descriptions de Panduit HSTT19-48-Q10 fournies par ses distributeurs.
Heat Shrink Thin, .19"(4.8Mm) Dia, White Rohs Compliant: Yes |Panduit HSTT19-48-Q10
Tubing Heat-Shrink; 2:1; Expanded: 0.19 in.; 4 ft. long; White
Heat Shrink Tubing & Sleeves H/S Thin .19 (4.8mm) Dia White