Panduit G2X1.5LG6-A
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 2X1.5X6'ADHLGRY
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit G2X1.5LG6-A.
Master Electronics
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
X-ON
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-23.53%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Pièces détachées
PanduitC2LG6
Wire Ducting & Raceways Duct Cover, PVC, 2W X 6', LGray
PanduitG2X2LG6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct, PVC,2X2X6',LGRY
PanduitF2X2LG6
Panduit Narrow Slot Duct; 2.25" Width; 2.12" Height; Light Gray; 6 ft. Length; w/out Cover
Descriptions
Descriptions de Panduit G2X1.5LG6-A fournies par ses distributeurs.
Panduct type G wide slot wiring duct 2 W x 1.5 H 6 length PVC adhesive light gray.
Wiring Ducts Slotted Rectangular with Cover Adhesive Polyvinyl Chloride Light Gray
TYPE F SLOTTED DUCT, 2" X 1.5" X 6, ADHESIVE, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES