Panduit G2.5X3WH6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 2.5X3X6'WHT per ft
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit G2.5X3WH6.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 18 ans
Datasheet8 pagesIl y a 10 ans
Master Electronics
X-ON
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Pièces détachées
PanduitF2.5X3WH6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 2.5x3x6' Sold per ft
PanduitF2X3WH6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 2X3X6'WHT per ft
PanduitF3X3WH6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 3X3X6'WHT per ft
HellermannTyton181-23008
HellermannTyton 181-23008 Wiring Duct, Slotted Wall, 2x3", Non-Adhesive, PVC, White, 30ft/Box
HellermannTyton181-23003
Wire Ducting & Raceways SL2X3 PVC BLK DUCT BULK
HellermannTyton 181-33022 Wiring Duct, Slotted Wall, 3x3", Adhesive, PVC, White, 120ft/Carton
Descriptions
Descriptions de Panduit G2.5X3WH6 fournies par ses distributeurs.
Wide Finger, Slotted Wiring Duct Rohs Compliant: Yes |Panduit G2.5X3WH6
TYPE F SLOTTED DUCT, PVC, 2.5" X 3" X 6, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES
Panduct type G wide slot wiring duct 2.5 W x 3 H 6 length PVC white.
Duct Wiring; PVC; Wide Slot; Flush; 2.5 in. x 3 in. x 6 ft.; White