Panduit G1.5X1.5WH6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 1.5X1.5X6'WHT
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit G1.5X1.5WH6.
Master Electronics
Datasheet1 pageIl y a 18 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+363%
Pièces détachées
Wire Ducting & Raceways Solid RacewayPVC 1.5X1.5X6'WHT
PanduitH1.5X2WH6
Wire Ducting & Raceways Slotted Hinged Duct PVC1.5X2X6'White
PanduitC1.5WH6
Wire Ducting & Raceways Duct Cover PVC WHT 1.5WX6ft Sold/foot
Descriptions
Descriptions de Panduit G1.5X1.5WH6 fournies par ses distributeurs.
Wiring Ducts Slotted Rectangular with Cover Screw Polyvinyl Chloride White
DUCT, WIRING, FLAME RETARDANT, WIDE SLOT, WHT LEAD-FREE PVC, 6FT. L, 1.75" W
Panduct type G wide slot wiring duct 1.5 W x 1.5 H 6 length PVC white.
Duct Wiring; PVC; Wide Slot; Flush; 1.5 in. x 1.5 in. x 6 ft.; White