Panduit G1.5X1.5BL6
Wire Ducting & Raceways DUCT SLOT PVC BLK 1.5X1.5X 6' per ft
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit G1.5X1.5BL6.
Master Electronics
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
X-ON
Herman ProAV
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+473%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Wire Ducting & Raceways SOLID RACEWAY, PVC. 1.5x1.5x6'BLK per ft
PanduitH1.5X2BL6
Wire Ducting & Raceways Slottd Hingd DuctPVC 1.5X2X6'BLK per ft
PanduitG1.5X2BL6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 1.5X2X6'BLK per ft
HellermannTyton181-22019
HellermannTyton 181-22019 Wiring Duct, Slotted Wall, 2x2", Non-Adhesive, PVC, Black, 30ft/Box
Descriptions
Descriptions de Panduit G1.5X1.5BL6 fournies par ses distributeurs.
Wiring Ducts Slotted Rectangular with Cover Screw Polyvinyl Chloride Black
Slotted Duct, Pvc,1.5X1.5X6,blk Rohs Compliant: Yes |Panduit G1.5X1.5BL6
Panduct type G wide slot wiring duct 1.5 W x 1.5 H 6 length PVC black.
TYPE F SLOTTED DUCT, PVC, 1.5" X 1.5" X6, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES
Duct Wiring; PVC; Wide Slot; Flush; 1.5 in. x 1.5 in. x 6 ft.; Black