Panduit F1.5X3LG6-A
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 1.5X3X6'Adh.LGray
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit F1.5X3LG6-A.
JRH Electronics
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-14.29%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Pièces détachées
PanduitG1.5X3LG6
Wire Ducting & Raceways TYPE G 1.5 X 3.0 sold per foot
PanduitFS1.5X3LG6
Wire Ducting & Raceways Solid RacewayPVC 1.5X3X6'LGRY per ft
PanduitG1X3LG6
Wire Ducting & Raceways TYPE G 1.0 X 3.0 sold per foot
Descriptions
Descriptions de Panduit F1.5X3LG6-A fournies par ses distributeurs.
Panduct type F narrow slot wiring duct 1.5 W x 3 H 6 length PVC adhesive light gray.
Wiring Ducts Slotted Rectangular with Cover Adhesive Polyvinyl Chloride Light Gray
Narrow Finger, Slotted Wiring Duct Rohs Compliant: Yes |Panduit F1.5X3LG6-A
TYPE F SLOTTED DUCT, 1.5" X 3" X 6, ADHESIVE, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES
Cable Accessories Wide Slot Wiring Duct Polyvinyl Chloride Light Gray
Duct Wiring; PVC; Narrow Slot; Flush; Adhesive; 1.5 x 3 in.; Lt Gray
NARROW FINGERS 1.50W X 3H X 6FT USE WITH C1.5LG6 COVER 120FT PER PKG