Panduit CCS25-S10-M0
Cable Strap; Weather-resistant; No. 10 Mount; 0.37 in. Wide; OD: 0.25 in.
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit CCS25-S10-M0.
JRH Electronics
Datasheet1 pageIl y a 9 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.73%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Pièces détachées
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .12 (3.2mm) bundle black bulk package.
PanduitCCS19-S8-C
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .19 (4.8mm) bundle white standard package.
PanduitCCS50-S8-C
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .50 (12.7mm) bundle white standard package.
TE Connectivity1-604771-0
Cable Tie,4", Black, 100Pk Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 1-604771-0
TE Connectivity2-604771-0
Cable Tie, Black, 4" (1000) Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 2-604771-0
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
Descriptions
Descriptions de Panduit CCS25-S10-M0 fournies par ses distributeurs.
Wire Marker Products CABLE CLAMPS
Fixed Diameter Clamp. 0.25 Inch (6.4 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. Black. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included).