Panduit CCH31-S10-M
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .31 (7.9mm) bundle white bulk package.
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit CCH31-S10-M.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 pageIl y a 20 ans
Master Electronics
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.83%
Pièces détachées
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .25 (6.4mm) bundle white bulk package.
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .19 (4.8mm) bundle white bulk package.
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .19 (4.8mm) bundle white standard package.
Descriptions
Descriptions de Panduit CCH31-S10-M fournies par ses distributeurs.
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.31 in Bundle Dia., Natural, 0.705 in L, 1000 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.31 Inch (7.9 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. White. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included).