Panduit ARC.68-S6-Q14
Panduit ARC.68-S6-Q14 Adjustable Cable Clamp Dia 4.8-17.5mm Grey
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit ARC.68-S6-Q14.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 24 ans
Newark
element14
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+73.80%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
CABLE CLAMP, ADJUSTABLE, RELEASABLE, .69" (17.5MM) BUNDLE, GRAY, POLYPROPYLENE
Cable Clamp, Polypropylene, 0.68 in Bundle Dia., Gray, 1 in L, 25 PK
Descriptions
Descriptions de Panduit ARC.68-S6-Q14 fournies par ses distributeurs.
Adjustable Releasable Clamp. No. 6 (M3) Screw. 0.69 Inch (17.5 mm) Bundle Diameter. Adjustable clamp designed to contain a range of cable bundle diameters. Latch can be released to provide access to cable bundles. Dimensions are 1.00 inch Length x 1.00 inch Width (25.4 mm x 25.4 mm). For indoor use only. Material is Polypropylene. Color is Gray.