Panduit ACC38-AT-C0
Cable Mounting & Accessories Cord Clip Hi Temp Adh. .38 (9.7mm) Bu
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit ACC38-AT-C0.
Master Electronics
Datasheet8 pagesIl y a 27 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-9.14%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Introduction Date2014-11-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
PanduitACC38-A-C
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Natural Adhesive 9.7mm
PanduitACC38-A-M
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.38 in Bundle Dia., Natural, 1 in L, 1000 PK
Cable Clamps and Clips Backed Clip Adhesive Nylon 6.6 Black 9.7mm Bulk
Descriptions
Descriptions de Panduit ACC38-AT-C0 fournies par ses distributeurs.
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Black Adhesive 9.7mm
Cable Clamp, Pa66, Black Rohs Compliant: Yes |Panduit ACC38-AT-C0
Adhesive backed cord clip high temp .38 (9.7mm) bundle weather resistant black standard package.
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.5 lb. Strength, 100 PK
Panduit Sales Corp CordclipHitempadh38inBdlWrblPk100
CBL CLIP C-TYPE STRIP BLACK ADH
Cord Clip. High Temperature Adhesive, 0.38 Inch (9.7 mm) Bundle Diameter. Use to hold cords, cable or wire bundles. Bundles are easily snapped into or out of the clips. Use Indoors. Material is Weather Resistant Nylon 6.6. Color is Black.