Panduit ACC19-AV-M300
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Black Adhesive 4.8mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit ACC19-AV-M300.
Master Electronics
Datasheet2 pagesIl y a 17 ans
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.83%
Pièces détachées
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Black, 3/4 in L, 100 PK
Cord Clip 0.75 in. W x 0.62 in. L Adhesive Back/Mtg Nylon 6.6 Black 0.19 in. OD Cable
TE Connectivity1-350087-0
Cable Tie Mount Base, Black Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 1-350087-0
Descriptions
Descriptions de Panduit ACC19-AV-M300 fournies par ses distributeurs.
CABLE CLIP, NYLON, VHB ADH, PK1000; Clip Style:Cable Clip; External Length:19mm; Height:6.4mm; External Width:15.7mm; Material:Nylon 6.6; Colour:Black; Accessory Type:Cable Clip; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); Cable Diameter Max:4.8mm
Cord Clip. High Bond Adhesive. 0.19 Inch (4.8 mm) Bundle Diameter. Weather Resistant Black. Provides maximum adhesion, especially in harsh, high temperature, and outdoor environments. Smooth surfaces and rounded edges protect the cable bundle and the installer. Flexible, lightweight material is easy to handle. One-piece design eliminates the need for screws, rivets, and nut-and-bolt assemblies. Installs by hand with low insertion force to minimize fatigue.