Panduit ABM112-AT-D0
1-1/8" L, 1-1/8" W, Black Plastic Cable Tie Mount, Indoor/Outdoor: Outdoor, PK500
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit ABM112-AT-D0.
Master Electronics
Datasheet1 pageIl y a 20 ans
Datasheet192 pagesIl y a 21 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+19.08%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Pièces détachées
PANDUIT BC2S-S10-C0 Cable Tie, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Black, 216 mm, 4.7 mm, 51 mm
Panduit ABM100-AT-D0 Cable Tie Mount, 4-Way, Nylon 6.6, Acrylic Adhesive, 1"x1", Blk, 500Pcs
Panduit ABM100-A-D20 Cable Tie Mount, 4-Way, Nylon 6/6, Adhesive Back, 1"x1", Blk, 500/Pack
Descriptions
Descriptions de Panduit ABM112-AT-D0 fournies par ses distributeurs.
Cable Accessories Adhesive Backed Cable Tie Mount Nylon 6.6 Black Bulk
Mount Cable Tie; High-Temp; I/O Nylon; 4-Way; 1.12 in. Sq.; 500 Pk
Panduit ABM112-AT-D0 Cable Tie Mount, 4-Way, Nylon 6.6, Acrylic Adhesive, 1.12"x1.12", Blk, 500Pcs
CABLE TIE MOUNT,4-WAY, NYLON, BLK, 28.6 X 28.6MM; For Use With:Miniature, Intermediate & Std Cable TIes; Mount Fixing Type:Adhesive; Mount Material:Nylon 6.6; Mount Color:Black; Body Material:Nylon 6.6; Color:Black; Height:4.1mm
The 4-way adhesive backed cable tie mount in black is mounted with acrylic adhesive tape. It is 1.12 long x 1.12 wide (28.6 x 28.6 mm) and made of weather-resistant nylon 6.6 which increases mechanical strength heat and wear resistance and stiffness.
Cable Tie Mount, High Temperature Adhesive, 1.12 Inches x 1.12 Inches (28.5 mm x 28.5 mm). Superior adhesive for long term reliability. 2-up mount configuration speeds liner removal and installation. Four-way cable tie entry for easy orientation of wires and cables. Adhesive backing allows routing of wires and cables where mounting holes cannot be drilled. Use with Panduit cable ties for a complete wire routing solution. Material is Weather Resistant Nylon 6.6. Use with Miniature through Standard Panduit Cable Ties. Color is Black.