Panduit A1C25-A-C8
Wire Clip 0.63 in. W x 0.91 in. L Adhesive Back/Mtg PVC Light Gray 0.25 in. OD Cable
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit A1C25-A-C8.
Master Electronics
Datasheet8 pagesIl y a 22 ans
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Pièces détachées
PanduitFCC-A-C8
Fastener, Low Profile, Adhesive Backed Flat Cable Clamp, PVC (Polyvinylchloride), Grey, 25.4 mm
PanduitLC3-A-C8
Cable Clamps and Clips Backed Cord Clip Adhesive Polyvinyl Chloride Gray 5mm
PanduitFCC5-A-C8
Flat cable clip, PVC, gray, self-adhesive, (L x W x H) 14.22 x 14.2 x 7.4 mm, FCC5-A-C8
Cable Management, Clamp Polyvinyl Chloride Gray Cable Mount Box
Descriptions
Descriptions de Panduit A1C25-A-C8 fournies par ses distributeurs.
Cable Management, Backed Cord Clip Polyvinyl Chloride Light Gray Adhesive 6.4mm
Cord Clip, Adhesive, 0.25 Inch (6.4 mm) Bundle Diameter, Holds cords, cables and tubing. Single rubber adhesive pad for confined areas. Material is PVC. Color is Light Gray.