Panasonic TXS2SA-L-4.5V-Z
TXS Series General Purpose 1 A DPDT 4.5 VDC 1 Coil Latching SMT Signal Relay
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic TXS2SA-L-4.5V-Z.
Electro Sonic
Datasheet7 pagesIl y a 26 ans
Datasheet7 pagesIl y a 17 ans
Future Electronics
Panasonic
Master Electronics
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+24.69%
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicTXS2-L-4.5V
5ms 5ms 1A 20dB 0.8dB 110V(Max) 4.5V 2 Form C (DPDT-NO, NC) 579¦¸ 7.8mA DIP
PanasonicTXS2-4.5V
Relay; 1 A (Switching); 110 VDC; Small Polarized; 1000 MW @ 500 VDC; PCB; 30 W
PanasonicTXS2SA-4.5V
Relay; 1 A @ 30 VDC; Small Polarized; 1000 Megohms (Min.) @ 500 VDC; 2 Form C
Electromechanical Relay DPDT 1A 5VDC 166.7Ohm Through Hole
5ms 5ms 1A 60V 5V SPDT(1 Form C) 167¦¸ 30mA 125V DIP 12.5mm*7.5mm*10mm
Electromechanical Relay Double Pole, Double Throw 2A 5 Volt 125Ohm Through Hole
Descriptions
Descriptions de Panasonic TXS2SA-L-4.5V-Z fournies par ses distributeurs.
TXS Relay (SMD SA type 1-coil latch T&R)
Relay Signal DPDT 4.5VDC Solder Surface Mount T/R
Signal Relay 4.5VDC 1A DPDT(15x9.4x8.4)mm SMD
Tx-S Relay |Panasonic TXS2SA-L-4.5V-Z
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 4.5VDC
5ms 5ms 1A 1A 20dB 0.8dB 110V(Max) 4.5V 2 Form C (DPDT-NO, NC) 579¦¸ 7.8mA 110V@DC SMD , 15mm*7.4mm*8.2mm
PCB RELAYS HIGH SENSITIVITY SMD/SMT
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Latched, 0.007A (Coil), 4.5VDC (Coil), 35mW (Coil), 1A (Contact), 110VDC (Contact), DC Input, Random, DC Output, Surface Mount-Straight