Panasonic TX2SS-L-4.5V-TH-Z
silver+Gold plating 4.5V DPDT (2 Form C) SMD, 7.4x15mm Magnetic Latching Relays ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic TX2SS-L-4.5V-TH-Z.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 26 ans
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TX Series 2 A DPDT(2 Form C) 4.5 VDC Through Hole 2 Coil Latching Signal Relay
TX Series 2 A DPDT (2 Form C) 4.5 VDC 2 Coil Latching Surface Mount Signal Relay
TE Connectivity / AMP6-1393243-6
Electromechanical Relay DPDT 10A 18VDC 810Ohm Through Hole
PanasonicTX2-LT-12V-TH
4ms 4ms 7.5A 220V 12V DPDT(2 Form C) 1.03K¦¸ 11.7mA 250V DIP 15mm*8.2mm
Power Relay 18VDC 8A DPDT(29x12.7x15.7)mm THT
Power/Signal Relay, 2 Form C, Dpdt, Momentary, 16.7A (Coil), 24Vdc (Coil), 400Mw (Coil), 8A
Descriptions
Descriptions de Panasonic TX2SS-L-4.5V-TH-Z fournies par ses distributeurs.
Relay Signal DPDT 250VAC 4.5VDC Solder Surface Mount T/R
Signal Relay 4.5VDC 7.5A DPDT( (15mm 7.4mm 8.2mm)) THT
TX2SA Series Single Coil Latching 4.5 V Surface Mount Signal Relay
Tx Relay Th Typ |Panasonic TX2SS-L-4.5V-TH-Z
4ms 4ms 220V 4.5V DPDT(2 Form C) 203¦¸ 22.2mA 250V SMD,7.4X15MM
Low Signal Relays - PCB TX Relay TH Typ
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V
Power/Signal Relay, DPDT, Latched, 0.022A (Coil), 4.5VDC (Coil), 100mW (Coil), 7.5A (Contact), 220VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Surface Mount-Straight