Panasonic HL2-HTM-AC240V-F
Power/Signal Relay, Dpdt, Momentary, Ac Output, Panel Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic HL2-HTM-AC240V-F.
Panasonic
Datasheet6 pagesIl y a 18 ans
Datasheet0 pageIl y a 0 an
IHS
Introduction Date2006-09-14
Pièces détachées
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, AC Output
PanasonicHL2-H-AC240V
HL2 w/cadmium contact discontinued. Use HL2-H-AC240V-F
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, AC Output, Socket Mount
Schneider Electric782XBXM4L-240A
Electromechanical Relay, DPDT, 12A (Contact), 28VDC (Contact), AC/DC Output
TE ConnectivityKRPA-11AN-240
KRPA Series 10 A DPDT 240 VAC Socket Mount General Purpose Power Relay
TE ConnectivityKUP-11AT5-240
RELAY, AUTOMOTIVE, 40A, 12V, SPDT, NON LATCHING, SOCKETABLE, PLIG-IN, SRF-A SERIES
Descriptions
Descriptions de Panasonic HL2-HTM-AC240V-F fournies par ses distributeurs.
Ltb 2018/9/30 H |Panasonic Electronic Components HL2-HTM-AC240V-F
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V