Panasonic HC2-HTM-AC24V-VDE
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 1200mW (Coil), AC Input, AC Output
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic HC2-HTM-AC24V-VDE.
Datasheet8 pagesIl y a 19 ans
IHS
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2005-10-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicHC2-H-AC24V-F
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 1300mW (Coil), AC Input, AC Output, Socket Mount
HC Series 7 A DPDT 24 VAC Through Hole Miniature General Purpose Power Relay
TE Connectivity9-1393243-1
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Momentary, 760mW (Coil), 8A (Contact), AC Input, AC Output, Panel Mount
TE Connectivity1887201-3
XT Series General Purpose Interface Plug-In Relay DPDT 8A 24VAC 350Ohm Through Hole
Power/Signal Relay, 2 Form C, Momentary, 8A (Contact), AC Input, Panel Mount
Power Relay, Dpdt, 8A, 240V, Socket Rohs Compliant: Yes |Schrack Te Connectivity 1887213-3
XT SERIES RELAY, GEN-PURP, DPDT,8A, CTRL-V 24AC, VOL-RTG 400AC, W/DIN SOCKET, CLIP, TAG
Descriptions
Descriptions de Panasonic HC2-HTM-AC24V-VDE fournies par ses distributeurs.
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V