Panasonic HC2-HP-AC115V-VDE
Relay Gen Purpose DPDT 7A 115V
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic HC2-HP-AC115V-VDE.
Panasonic
Datasheet25 pagesIl y a 15 ans
Datasheet8 pagesIl y a 19 ans
Datasheet13 pagesIl y a 19 ans
Electro Sonic
DigiKey
Pièces détachées
HC Series 7 A DPDT 115 VAC Plug-In Miniature General Purpose Power Relay
Relays 115VAC 7A DPDT(43mm 20.6mm 34.2mm) Flange General Purpose Relay Automotive
HC2 Relay (PCB w/ LED) discontinued
TE Connectivity7-1393243-8
General Purpose Power Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Through Hole
TE Connectivity9-1393243-2
Power Relay, Dpdt, 8A, 250V, Socket Rohs Compliant: Yes |Schrack Te Connectivity 9-1393243-2
RELAY, GEN-PURP, DPDT, 8A, CTRL-V 115AC, VOL-RTG 400AC, DIN SOCKET, MODULE, TAG
Descriptions
Descriptions de Panasonic HC2-HP-AC115V-VDE fournies par ses distributeurs.
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V