Panasonic EXC-24CG900U
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 100mA SMD Embossed Carrier T/R
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic EXC-24CG900U.
Panasonic
Datasheet2 pagesIl y a 10 ans
Newark
Farnell
_legacy Avnet
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+61.76%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-10-12
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2027-03-31
LTD Date2027-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
PanasonicEXC-24CH900U
EXC24 Series 0504 90 Ohm 100 MHz 130 mA 2.5 Ohm DCR Common Mode Noise Filter
PanasonicEXC-24CF900U
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 130mA SMD Embossed Carrier T/R
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 100mA 3Ohm DCR SMD Embossed T/R
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 100mA 3.9Ohm DCR SMD T/R
DLP Series 03025 67 Ohm 110 mA 2.4 Ohm DCR 5 V SMT Common Mode Choke
TDK MCZ1210AH900L2T FILTER, COMMON MODE, 0.1A, SMD
Descriptions
Descriptions de Panasonic EXC-24CG900U fournies par ses distributeurs.
EXC Series 90 Ohm 100 mA 3 Ohm SMT Common Mode Noise Filter
Panasonic EXC24CG900U - Common mode Noise Filters
EXC24CG SERIES 0.1A 5 V DC 100MHZ SMD EMI FILTER, WITH PC PIN TERMINALS
Choke, Common Mode, 90 ohm, 100 mA, 1.25mm x 1mm x 0.5mm
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.1A, 4 Pin(s)
Common mode Noise Filters, 100mA, 3½, RoHS
Panasonic SCT
CHOKE COMM MODE DUAL 90 OHM 100MHZ SMD
SMD 0504 Noise Filter 90R 100mA
RS APAC
FILTER, COM MODE, 0504, 90OHM, 100MA; Rated Current: 100mA; Inductance: -; Product Range: EXC24CG Series; Impedance: 90ohm; Common Mode Filter Case: 1.25mm x 1mm x 0.5mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (07-
FILTER, COM MODE, 0504, 90OHM, 100MA; DC Resistance Max:3ohm; DC Current Rating:100mA; Inductor Case Style:SMD; No. of Pins:4; Core Material:Ferrite; External Depth:0.5mm; External Length / Height:1.25mm; External Width:1mm; Impedance:90ohm