Panasonic EXC-14CX400U
Common Mode Chokes Dual 40Ohm 100MHz 0.1A 4Ohm DCR SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic EXC-14CX400U.
Panasonic
Datasheet6 pagesIl y a 10 ans
element14 APAC
Newark
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+786%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-02-01
Pièces détachées
PanasonicEXC-24CH500U
Common Mode Chokes Dual 50Ohm 100MHz 0.16A 1.5Ohm DCR SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic EXC-14CX400U fournies par ses distributeurs.
Common mode Noise Filter 40Ohm -40 to 85°C 4-Pin 0302 Embossed Carrier T/R
Avnet Japan
Panasonic EXC14CX400U - Common mode Noise Filters
Choke, Common Mode, 40 ohm, 100 mA, 0.85mm x 0.65mm x 0.45mm
CMC 100MA 2LN 40 OHM SMD / 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 40 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4Ohm
5V 100mA 2 40¦¸@ 100MHz 4¦¸ 0302 850¦Ìm*650¦Ìm*500¦Ìm
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.1A, 4 Pin(s)
Common mode Noise Filters, 100mA, 4½, RoHS
Panasonic SCT
INDUCTOR, COMMON MODE, 40OHM, 25%, SMD; Rated Current: 130mA; Inductance: -; Product Range: EXC14CX Series; Impedance: 40ohm; Common Mode Filter Case: 0.85mm x 0.65mm x 0.45mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVH