Panasonic EXC-14CG430U
0302 Common Mode Noise Filter, High Q / 43 Ohm +/- 25% At 100 Mhz, Reel 7
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic EXC-14CG430U.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 pagesIl y a 15 ans
Master Electronics
Panasonic SCT
Farnell
Electro Sonic
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-09-28
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2027-03-31
LTD Date2027-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
PanasonicEXC-24CH500U
Common Mode Chokes Dual 50Ohm 100MHz 0.16A 1.5Ohm DCR SMD T/R
Common Mode Chokes Dual 35Ohm 100MHz 170mA 900mOhm DCR SMD Embossed T/R
SMD-4P,0.8x0.6mm Common Mode Filters ROHS
PanasonicEXC-24CE360UP
Common Mode Chokes Dual 36Ohm 100MHz 200mA SMD Embossed Carrier T/R
DLP11 Series 2 Line 45 Ohm 100 mA 1 Ohm DCR SMT Common Mode Choke
Choke, Common Mode, 35 Ohm, 100 mA, 0.85mm x 0.65mm x 0.45mm
Common Mode Chokes Dual 45Ohm 100MHz 0.1A 0.88Ohm DCR SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic EXC-14CG430U fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes / Filters 43ohm +/-25%@100 MHz 0302 Common mode hiQ
Panasonic EXC14CG430U - Common mode Noise Filters
EXC14CG SERIES 0.1A 5 V DC 100MHZ SMD EMI FILTER, WITH PC PIN TERMINALS
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.1A, 4 Pin(s)
Common mode Noise Filters, 100mA, 2.7½, RoHS
Panasonic SCT
FILTER, COM MODE, 0504, 43OHM, 100MA
FILTER, COM MODE, 0504, 43OHM, 100MA; Rated Current: 130mA; Inductance: -; Product Range: EXC14CG Series; Impedance: 43ohm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (07-Jul-2017); Core Material: Ferrite; DC Current M
FILTER, COM MODE, 0504, 43OHM, 100MA; DC Resistance Max:2.7ohm; DC Current Rating:100mA; Inductor Case Style:SMD; No. of Pins:4; Core Material:Ferrite; External Depth:0.45mm; External Length / Height:0.85mm; External Width:0.65mm; ;RoHS Compliant: Yes