Panasonic EXB-S8V180J
Resistor Array, Chip, 4 Elements Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXB-S8V180J
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic EXB-S8V180J.
Master Electronics
Datasheet8 pagesIl y a 8 ans
Electro Sonic
_legacy Avnet
Pièces détachées
PanasonicEXB-V8V180JV
Res Thick Film Array 1206 18 Ohm 5% ¦200ppm/¦C ISOL 8-Pin Concave SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-38V180JV
Res Thick Film Array 18 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-N8V180JX
Thick Film Chip 4R Array, 1206, 5% 18ohm, Concave, 7 inch reel, Pb free
Res Thick Film Array 18 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Yageo GroupYC124-JR-0718RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 18ohm, 25V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0408
Yageo GroupYC164-JR-0718RL
YC124 Series 4 Elements 18 O ±5 % 0.063 W 50 V 0603 x 4 Chip Resistor Network
Descriptions
Descriptions de Panasonic EXB-S8V180J fournies par ses distributeurs.
Resistor Array, Chip, 4 elements 18ohm 7 inch ree
SMD,CONCAVE,4TERMS,ISOLATED, 5.08MM X 2.2MM,18,5%<TX