Panasonic ETQP5M3R3YFC
Power Inductor (SMD), 3.3 H, 13.1 A, Wirewound, 22.7 A, 10.7mm x 10mm x 5.4mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ETQP5M3R3YFC.
Future Electronics
Datasheet13 pagesIl y a 8 ans
Datasheet0 pageIl y a 0 an
JRH Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
Introduction Date2009-12-29
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Iron 18A 0.0066Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 15A 0.0092Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 200KHz 15A 0.0068Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ETQP5M3R3YFC fournies par ses distributeurs.
13.1A 3.3uH Integrated molded inductor ±20% 22.7A SMD,10.7x10mm Power Inductors ROHS
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 4239
ETQ Series 3.3 uH 13.1 A 7.9 mO Unshielded Automotive Power Choke Coil Inductor
Power Inductor, 3.3Uh, Shielded, 22.7A; Inductance:3.3Μh; Rms Current (Irms):15.7A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):22.7A; Product Range:Pcc-M1054M Series; Inductor Case/Package:-; Product Length:10.7Mm Rohs Compliant: Yes |Panasonic ETQ-P5M3R3YFC