Panasonic ETQP4M6R8KVK
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 3331
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ETQP4M6R8KVK.
IHS
Datasheet15 pagesIl y a 4 ans
Future Electronics
Newark
Panasonic SCT
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-7.31%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 3.8A 0.0224Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 3.9A 0.033Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 6.8uH 20% 1KHz 56Q-Factor Ferrite 3.4A 0.03Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS8040T6R8NJGJ
General Purpose Inductor, 6.8uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3131
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 4.5A 0.0264Ohm DCR 3131 T/R
TAIYO YUDENNRS8030T6R8MJGJ
Ind Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 3.4A 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 2.8A 42.9mOhm DCR 2424 Blister T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ETQP4M6R8KVK fournies par ses distributeurs.
6.9A 6.8uH Integrated molded inductor ±20% 11A SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS
ETQ-P Series 6.8 uH ±20% 6.9 A 25.85 mOhm SMT Shielded Wirewound Inductor
Ind Chip Power Choke Coil Shielded 6.8uH 20% 100KHz Metal 6.9A Emboss T/R