Panasonic ERZ-E11A621
Varistor Temperature range: -40 ... 85 °C Pitch: 7.5 mm Direct voltage max.: 505 V Energy: 190 J Surge current: 5000 A
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERZ-E11A621.
Panasonic
Datasheet19 pagesIl y a 11 ans
Newark
Farnell
Electro Sonic
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+42.69%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2012-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERZ-E11A681
Varistor [Panasonic Automotive & Industrial Systems] ERZE11A681 Varistor
PanasonicERZ-E11A751
Varistor, Large Surge, Transient, 750V Rohs Compliant: Yes
PanasonicERZ-E11A751CS
1240V 0.6W 280pF@1kHz 150J 615V 460V 750V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
LittelfuseV14E420P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 6000A, disc 14mm, RoHS
Varistor, radial, VV 620 V, 5000 A, 505 V (DC), 385 V (AC), ±10 %, 0.6 VA (AC), 136 J
Varistors; TDK; B72214P2381K101; 1.025 kV; 505 V; Through Hole; 390 pF
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERZ-E11A621 fournies par ses distributeurs.
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA11,D TYPE,620V,BULK,ST
Panasonic ERZE11A621 - Varistors (ZNR Surge Absorber)
620V 5KA 1 558V 682V 505V 385V 190J 300pF@1kHz 38mm*7.5mm*18mm
TVS Varistor, 385 VAC, 505 VDC, ERZ E11, 1.025 kV, Disc, Radial Leaded, 14 mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
Var MOV 385VAC/505VDC 5000A 620V Radial Bulk
Varistor, 190J, Through Hole Mount
Surge Absorber Units, 620V, 5000A
Panasonic SCT
Varistor, 385Vac, 505Vdc, 1.025Kv, Disc; Voltage Rating Vac:385V; Voltage Rating Vdc:505V; Product Range:Znr E11 Series; Clamping Voltage Vc Max:1.025Kv; Varistor Case Style:Disc 14Mm; Peak Surge Current @ 8/20Μs:5Ka Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERZE11A621