Panasonic ERX-3SJ6R8V
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 6.8ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
EOL
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERX-3SJ6R8V.
IHS
Datasheet12 pagesIl y a 4 ans
Panasonic
Master Electronics
_legacy Avnet
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 6.8ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 6.8ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ6R8
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 6.8ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount