Panasonic ERX-1HJ1R5H
Res Metal Film 1.5 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERX-1HJ1R5H.
Introduction Date2006-02-06
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERX-2HJ1R5H
Res Metal Film 1.5 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity / AMP3-1879233-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1.6ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 5329
Res Thick Film 1206 1.5 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERX-1HJ1R5H fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1.5ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Surface Mount, 3522
METAL FILM RES, SMT,POWER DEVICE,1W, 5% / 1.5 OHM, 1W, 5%
RES 1.5 OHM 1W 5% METAL FLM SMD
SMD Flattened J -Bend Axial Lead FIXED RESISTOR ERX 0.354Lx0.220W 9.00mmx5.60mm 1W 1.5Ohm ±350ppm/C