Panasonic ERJU02F5621X
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 5620ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
NewarkERJU02F5621X010KTape & Reel
FarnellERJU02F5621X020KTape & Reel
15h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJU02F5621X.
Panasonic
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJU02F5621X fournies par ses distributeurs.
0402 Anti-Sulfurated Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU02F5621X
Panasonic ERJU02F5621X - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 5K62, 1%, 0.1W, 0402, THICK FILM;